6 rzeczy do których mężczyzna się nie przyzna

Co wiemy o mężczyznach? Kochają piłkę nożną, zawsze będą pomagać damie w potrzebie, większość z nich jest wyjątkowo przystojna z brodą. I to wszystko – przynajmniej według większości kobiet. Dziś podzielę się z wami sekretami, o których sami opowiadali faceci.

1. Doceniają wsparcie.

Mężczyźni potrzebują wsparcia emocjonalnego, tak samo jak kobiety. Jest ono ważne dla każdego. Gorączkowe tempo dzisiejszego życia i stres emocjonalny nie powodują żadnej różnicy pomiędzy płciami.

2. Oceniają każdą przechodzącą kobietę.

Mężczyzna zawsze patrzy i ocenia przechodzącą obok ładną damę. Mężczyźni istnieją w istocie dzięki swojej zdolności do oceniania kobiet poprzez ich wygląd, wybór najlepszej, aby stała się matką ich dzieci. Nie da się tego uniknąć.

3. Też mają lęki.

Mężczyźni są mimowolnymi ofiarami wizerunku bohatera stworzonego dla nich przez współczesne społeczeństwo. W każdych okolicznościach zmusza ich to do zachowania prostej postawy, co jest trudne, ponieważ boją się nieznanego tak samo jak każdy, wątpiąc w swoje decyzje i martwiąc się.

4. Nonsensyczne myśli są doskonałym odpoczynkiem dla umysłu.

Czy potrafisz sobie wyobrazić, że mężczyźni nie spędzają każdej minuty swojego życia na myśleniu o tym, jak spłacić kredyt hipoteczny, zapewnić byt rodzinie lub uratować świat? Okazuje się, że dość często myślą o bzdurach.

5. Nie zauważają drobiazgów.

Mężczyźni myślą globalnie. Po prostu zaakceptuj to i nie próbuj sprawić, by zwracali uwagę na drobne szczegóły. Może powinnaś pójść za ich przykładem, ponieważ kobiety często koncentrują się na drobnostkach za bardzo. Odbiera to całą radość z sytuacji jako całości.

6. Potrzebują chwili na nic nie robienie.

Może wydawać się to nieoczekiwane, ale nie zawsze chcą podejmować poważne decyzje i być odpowiedzialnymi za konsekwencje. Od czasu do czasu mężczyźni chcą po prostu mieć trochę czasu, by cieszyć się chwilami spokoju.

Podziel się tym wpisem z innymi!

Przepisy, które mogą Ci się spodobać

Co o tym myślisz? dodaj komentarz, porozmawiajmy