13 dziewczęcych rzeczy, które sekretnie kochają robić mężczyźni

Miłość do uroczych kotów, komedii romantycznych i wszelkiego rodzaju kosmetyków i zabiegów kosmetycznych są zazwyczaj uważane wyłącznie za domenę kobiet. Lecz nie zawsze tak jest. Wiele przedstawicieli płci męskiej jest również w głębi duszy bardzo wrażliwych, chociaż często wstydzą się o tym mówić. Jakie „dziewczęce” rzeczy robią mężczyźni? Zebrałam dla was najciekawsze wyznania na ten temat! Czytajcie dalej!

1. Mężczyźni również używają słuchawki od prysznica czy szczotki do włosów jako mikrofonu. Często śpiewają pod prysznicem. Oczywiście, gdy w pobliżu nie ma nikogo innego.

2. Możesz być pewna, że mężczyźni wbrew pozorom lubią robić sobie wspólne zdjęcia. Nigdy nie odmówią okazji, aby zrobić sobie wspólną fotkę z kumplami czy ukochaną dziewczyną.

3. Myślisz, że dramatyczne przewracanie oczami jest wyłącznie zwyczajem kobiet? Mylisz się! Mężczyźni też tak robią.

4. Przytulanie. Mężczyźni nie mogą ci tego powiedzieć, ale lubią się przytulać. W końcu uściski przedłużają życie i czynią nas szczęśliwszymi.

5. Zdarza się, że mężczyźni podbierają rzeczy z kobiecej kosmetyczki. W końcu żele pod prysznic, szampony i płyny do kąpieli pachną tak pięknie, że szkoda ich nie użyć!

6. Mężczyźni oglądają także komedie romantyczne. I szczerze mówiąc, zdarza się, że od czasu do czasu uronią łzę.

7. Uwielbiają stać z rękami na biodrach. Zauważyłaś to?

8. Mężczyźni mają słabość do dziewczęcych koktajli z kawałkami owoców. W końcu to także miłośnicy deserów!

9. Mężczyźni zdecydowanie wierzą, że po trudnym dniu nie ma nic lepszego niż kąpiel bąbelkowa! To idealny sposób, aby się zrelaksować.

10. Wydaje nam się, że mężczyźni nie używają kosmetyków, a twarz przemywają zwykłą wodą. Okazuje się, że też dbają o swoją twarz i używają żelów do mycia czy maseczek.

11. Wielu mężczyzn lubi robić zakupy. Prawda, że zaskakujące?

12. Mężczyźni uwielbiają się wygłupiać. Zabawne tańce to ich specjalność.

13. Okazuje się, że plotkowanie to nie jest domena tylko kobiet. Czasami mężczyźni lubią poplotkować.

Podziel się tym wpisem z innymi!

Przepisy, które mogą Ci się spodobać

Co o tym myślisz? dodaj komentarz, porozmawiajmy