5 prostych prawd w relacjach międzyludzkich, które koniecznie musisz znać!

Tyle zostało napisane na temat związków, że trudno jest określić, co jest prawdą, a co nie. W tym celu zebrałam dla was stereotypy dotyczące związków, które jak się okazuje, w ogóle nie są prawdą! Po przeczytaniu tego artykułu od razu zaczniesz postrzegać związki w inny sposób.

1. Szczęśliwi partnerzy mają takie same zainteresowania.

Każda osoba ma własne zainteresowania i hobby. Nie myśl, że jeśli kochasz operę, a twój przyszły partner lubi sport to nie będziecie mieli o czym rozmawiać i będziecie razem nieszczęśliwi. Wręcz przeciwnie, różne zainteresowania sprawią, że będziecie dla siebie bardziej atrakcyjni.

2. Szczęśliwi partnerzy uwielbiają swoich bliskich i przyjaciół.

Nie oczekuj, że twój partner bezwarunkowo pokocha twoją rodzinę i przyjaciół. Nie musisz też być fanem rodziny swojego partnera. Nie musisz spędzać z nimi każdej wolnej chwili. Wystarczy że raz w tygodniu spotkacie się ze swoją rodziną czy przyjaciółmi.

3. Szczęśliwe pary są zawsze razem.

Jeśli uważasz, że partnerzy w szczęśliwych parach nigdy się nie rozstają, jest to złudzenie. Wcześniej czy później każda osoba chce spędzić trochę czasu sama. W harmonijnych związkach partnerzy rozumieją to i spokojnie dają sobie nawzajem przestrzeń osobistą. Nigdy nie powinieneś winić siebie za to, że tego pragniesz. To nie znaczy, że przestałeś kochać swojego partnera: wręcz przeciwnie, pomaga zachować uczucia, a nawet tchnąć nowe życie w związek.

4. Na początku musi być pasja.

Nie wszystkie związki zaczynają się od niesamowitego zauroczenia. Dlatego warto zwracać uwagę nie tylko na pasję i iskry, ale także na poczucie bezpieczeństwa i komfortu, który czujesz (lub nie) obok osoby. W silnym związku najważniejsze jest zaufanie.

5. Szczęśliwe pary nigdy się nie kłócą.

Ludzie, którzy nigdy nie się nie kłócą zwykle po prostu nie dbają o siebie nawzajem. Pary bez kłopotów są zazwyczaj w drodze do rozpadu. Nie mówimy, że wulgaryzmy lub nadużycia są w porządku, ale małe kłótnie nie powinny was niepokoić. One przytrafiają się każdemu i dzięki nim lepiej się zrozumiecie.

Podziel się tym wpisem z innymi!

Przepisy, które mogą Ci się spodobać

Co o tym myślisz? dodaj komentarz, porozmawiajmy