Kieszonka w majtkach - czy wiesz do czego ona służy?

Wiele rzeczy codziennego użytku posiada inne cechy, o których istnieniu pewnie większość z Was nie wiedziała. Nie bez powodu mają one dany kształt lub dodatkowy otwór, który może się przydać podczas ich używania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego w jeansach znajduje się mała kieszonka to koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł!

Mała kieszonka w spodniach

Zawsze się zastanawiałam po co jest ta mniejsza kieszeń z przodu jeansów. Okazuje się, że w dawnych czasach, pod koniec XIX wieku kowboje postanowili zmienić krój spodni i urozmaicili je o kieszonkę. W tamtych czasach korzystało się z zegarków kieszonkowych. I ta mała kieszeń powstała po to, aby móc w niej przechowywać zegarek.

Jogurt w podwójnym opakowaniu

Takie opakowanie służy do oddzielenia jogurtu od polewy. Jednak nie musimy używać łyżeczki, aby ją wydobyć. Wystarczy opakowanie przełamać na pół, a polewa samoistnie spłynie do jogurtu.

Pudełko od chińszczyzny

Ten pomysł jest bardzo przydatny, ponieważ możemy rozłożyć pudełko i tym sposobem uzyskać talerz. Jest to duża wygoda podczas jedzenia. Natomiast jeżeli nie zjedliśmy wszystkiego to pudełko możemy złożyć z powrotem.

Butelka z długą szyjką

Ta szyjka służy po prostu do trzymania butelki. Umożliwia ona niepotrzebne podgrzewanie napoju podczas jego trzymania.

Uchwyt do patelni i rondelka z dziurką

Zastanawialiście się kiedyś do czego służy ta dziurka w uchwycie? Podczas gotowania możemy do tej dziurki włożyć łyżkę. Pomoże to utrzymać blat w czystości.

Pokrywka od napoju

Te plastikowe pokrywki mają wiele wybrzuszeń i służą one jako zabezpieczenie przed wylaniem napoju, ale także możemy ją zdjąć i użyć ją jako podstawkę do naszego soku. Tym sposobem uchronimy stół lub blat od mokrych plam.

Czekolada Toblerone

Kształt tej czekolady jest oryginalny, ale nie przypadkowy. Ma on po prostu za zadanie ułatwić nam oderwanie kawałka czekolady.

Kieszonka w damskich majtkach

Służy ona ochronie miejsc intymnych i dlatego jest wykonana z przyjemnego materiału.

Podziel się tym wpisem z innymi!

Przepisy, które mogą Ci się spodobać

Co o tym myślisz? dodaj komentarz, porozmawiajmy