Wystarczy ćwiczyć tylko 12 minut dziennie, by mieć piękne, zgrabne nogi! Sprawdź!

Moim zdaniem nie ma chyba kobiety, która nie marzy o zgrabnych i ładnie wyrzeźbionych nogach. To w końcu jeden z naszych atutów, dlatego tak ważne jest, aby prezentowały one się jak najlepiej. Musimy poświęcić na to wiele czasu poprzez wykonywanie ćwiczeń różnego rodzaju. Wymagają one determinacji i samozapału, ale efekty na pewno będą cieszyć nasze oko i nie tylko, a przyjaciółki będą nam zazdrościły. Dodatkowo pewność siebie zdecydowanie wzrośnie. Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was spis ćwiczeń na wyrzeźbienie łydek oraz ud.

Wykonanie tych ćwiczeń zajmie Wam tylko 12 minut dziennie, czyli niewiele i sądzę, że każda kobieta będzie potrafiła wygospodarować sobie czas, aby poćwiczyć. Ich poziom trudności jest raczej średni, a łydki oraz uda to obszary, które stosunkowo idzie łatwo wyrzeźbić. Jest to kolejny plus, dla którego warto spróbować wykonać te ćwiczenia. Ponadto decydując się na ten trening nie musimy specjalnie iść na siłownie czy zatrudniać trenera personalnego, co się wiąże ze sporymi kosztami, ale możemy ćwiczyć samemu w domu.

Warto również w codziennych czynnościach nie iść na łatwiznę i na przykład pojechać do pracy czy szkoły rowerem zamiast autem lub zrobić sobie spacer. Można również zrezygnować z używania windy i chodzić po schodach. Są to raczej niewielkie kroki, ale na pewno nasze ciało się za to odwdzięczy.

Jednak nie zapominajcie o tym, że podczas wykonywania tego treningu musicie pamiętać o odpowiedniej diecie. Ograniczcie jak najbardziej słodkie oraz niezdrowe jedzenie, pijcie dużo wody, a także spożywajcie regularnie posiłki. Nie zniechęcajcie się, jeżeli nie zobaczycie efektów po tygodniu wykonywania ćwiczeń, ponieważ nasze ciało potrzebuje czasu, a rezultaty na pewno pojawią się prędzej czy później. Warto zrobić sobie zdjęcie przed rozpoczęciem treningu i po mięsiącu lub dwóch jego wykonywania. Poprzez porównywanie tych zdjęć na pewno będziecie mogli zauważyć jakąś przemianę w wyglądzie waszych nóg.

Podziel się tym wpisem z innymi!

Przepisy, które mogą Ci się spodobać

Co o tym myślisz? dodaj komentarz, porozmawiajmy